Londra'da İngilizce

Londra'da İngilizce Kursları

Londra'da İngilizce dil kurslarına katılarak Avrupa’nın merkezi olan Londra’yı, Londra’nın kültür ve yaşam tarzını keşfedin! Hayatta kesin olan bir şey varsa o da Londra’da asla sıkılmayacağınızdır.

Her hafta şehirdeki binlerce aktivite ve etkinlikle ilgili bilgileri almanız için “Time Out”, “Daddy” gibi dergilere bir göz atmanız yeterlidir. 

Ünlü müzelerden birini ziyaret edebilir ya da Çin, Afrika, Endonezya, Meksika gibi sayısız seçenekte ülkenin yemeklerini deneyebileceğiniz restoranlarda akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Londra'da gezerek İngilizce öğrenin!

Sosyal Aktivite Ekibimiz tarafından yıllardır öğrencilerimiz için ders dışı aktiviteler düzenlenmekte. Yaz aylarında öğrenciler genellikle güzel çiçeklerle ve havuzlarla kaplı olan yerel parklarda vakit geçirmeyi tercih ederler. Spor aktivitelerine de öğrencilerimiz katılabilmektedir.

Parkların çoğunda tenis kortları, kriket alanları ve koruluk bulunur ve parklar bisiklete binmek ve yürüyüş için de çok idealdir.
 

İngilizce Dil Okulu Bilgileri
Sprachcaffe Language PLUS

Burada 1990 yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Dil Okulu Londra British Council tarafından onaylıdır ve yetkili
 Cambridge Sınav Merkezidir.

 

İngilizce Dil Okulu

Dil okulu batı Londra’da, Londra merkeze, Heathrow Havaalanı’na birçok metro hattı ve şehir içi otobüs hatları ile bağlı, ulaşımın çok kolay olduğu ve eğitim için oldukça güzel bir yer olan Ealing’dedir.

Burada alış veriş merkezleri, iyi bir kütüphane, spor olanakları, sinemalar, tiyatrolar, birçok kültürün yemeklerini sunan restoranlar bulunmaktadır.

Londra'da yaşayarak İngilizce öğrenin!

Tiyatro izleyerek güzel bir akşam mı geçirmek istiyorsunuz? Problem değil.. Londra dünyanın tiyatro başkentidir. 

Yüzyıllar içerisinde bu şehre dünyanın her yerinden insanlar gelmiştir ve sayısız kültür buraya dahil olmuştur. 

Dünyanın üçte biri İngiliz İmparatorluğu’nun etkisindeyken şaşırtıcı olarak Londra çok canlı ve renkli bir resim çizer.