İngiltere'de Üniversite

londra

İngilterede Üniversite Eğitimi

İngiltere, harika üniversiteleri ve ünlü akademik, araştırma ve itibarlı eğitimi ile popüler bir seçenek. İngiltere, İngilizcenin ve kaliteli üniversitelerin vatanı. Herkesin hayalinde iyi bir İngilizceye sahip olmak ve yurt dışında iyi bir üniversite tahsili almak vardır. Hem kültürel yapısı, hem de Avrupa'da önemli konuma sahip olması bakımından öğrencilere önemli bir deneyim kazandıran İngiltere'de eğitim, dil kursu ve üniversite eğitimi için cazip ülkedir. Londra'da eğitim programları ve çok cazip fiyatlardaki seçenekleri değerlendirmek için bizi arayın!

İngiltere'de birkaç üniversite tanıtımı:

sussex_universitesiSussex Üniversitesi

Sussex Üniversitesi 3.000 master öğrencisiyle birlikte toplam 10.000 öğrenciye sahip İngiltere'de önde gelen üniversite kurumlarındandır. Güzel kampüsü, Brighton'da park alanında bulunmaktadır ve şehir merkezine sadece 8 dakika uzaklıktadır.

Kampüs harika manzaralarla çevrelenmiştir ve yürüyüş, dağ bisikleti yada koşu için ideal bir konumdadır. 

öğrencilerBrighton Üniversitesi

brighton üniversitesiBrighton Üniversitesi, Brighton, Easbourne ve Hasting'de toplam beş kampüse sahiptir. 21.000 öğrencisi ile İngiltere'deki en iyi eğitim kalitesine sahip üniversitelerden bir tanesidir. Üniversite, öğrencilerin eğitim aldıkları alanda başarılı olabilmeleri için gerekli tüm eğitim ve çevre koşullarını sunmaktadır. 90 farklı ülkeden gelen öğrencileri ile tam anlamıyla bir kozmopolit ortama sahiptir.

 

 

newcastle üniversitesiNew Castle Üniversitesi
 

kampüs resmiNewcastle Üniversitesi, İngiltere'de önde gelen üniversite kurumlarından olup kaliteli eğitim ve önenli araştırmaları ile itibarlı bir üniversitedir. International Student Barometer Survey'e göre dünyadaki en iyi 7. üniversitedir. Üniversite, mühendislik, marina teknolojisi, jeoloji ve eğitim programlarıyla ünlüdür. İngiltere'de kuzeydoğu bölgesi Newcastle upon Tyme'de 50 dönüm arazi üzerinde kurulu üniversite kampüsü şehir merkezine yakındır. 110 farklı ülkeden 3000 öğrencisi bulunmaktadır. Newcastle, İngiltere'deki en heyecan verici, cana yakın ve kozmopolit şehirlerden biridir ve uluslar arası kültür ve bilim şehri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Düşük yaşam gideri, kültürel ve sosyal aktiviteleriyle popüler bir yerdir. Eğitim ücreti yıllık 11.000 - 14.000 £

sussex üniversitesi

İngiltere sıralamasında 
20. Üniversite Sussex

Sessiz ortamda rahatça ders çalışabilir ve diğer zamanlarda kolayca ulaşabileceğiniz hareketli Brighton ve Londra'nın tadını çıkarabilirsiniz.

2008 yılında Times Higher Education University World Rankings'de Sussex Üniversitesi İngiltere'deki üniversiteler arasında 20. sırada, Avrupa'da 50. ve dünyada 150. sırada yer alır.

Üniversite, biyomedikal bilim, işletme ve yönetim, dijital medya, uluslar arası güvenlik, modern diller ve bilim lisans programlarını geliştirmektedir. 

roehampton üniversitesiroehampton logosuRoehampton Üniversitesi Londra
 

Roehampton Üniversitesi, London sanat, insan bilimleri, sosyal bilimler ve yaşam bilimleri geniş uzmanlık alanlarına sahiptir. Spor bilimler, dans ve performans eğitimlerinde de özel diploma programları sunmaktadır. Güzel ve tarihi kampüsü ile üniversite Londra'nın güneybatısında yer almaktadır ve dünyaca ünlü müzelere, kütüphanelere ve galerilere kolay ulaşım mesafesindedir. Roehampton, Times Higher Education Supplement's 2009 Student Experience Survey verilerine göre Londra'nın 5. iyi üniversitesidir. 110 farklı ülkeden öğrencisi bulunmaktadır. Eğitim ücreti yıllık 10.000 - 12.000 £ 

 

uclanCentral Lancashire Üniversitesi
 

 

uclan üniversitesiUniversity of Central Lancashire, dünyadaki hemen hemen bütün ülkelerden gelen öğrencileri ile tam anlamıyla uluslar arası bir üniversitedir. Kampüs, İngiltere'nin kuzeybatısında, Liverpool ve Manchaster'a yakın Lancashire'da Preston'dadır. Üniversitenin çoğu binası birbirine yürüyüş mesafesindedir ve İşletme, Sağlık ve Bilim Fakültelerinin harika olanakları mevcuttur. Öğrenci Birliği Rehberlik Merkezi de öğrencilere çeşitli konularda bilgi vermek ve yardımcı olmak için bulunmaktadır.

UCLAN, İngiltere'de İşletme, Grafik, Dizayn, Moda, Turizm ve Spor gibi dallarda lisans ve lisans üstü üniversite eğitimi vermektedir.

Eğitim ücreti yıllık 9.000-11.000 £