Yurtdışında Dil Okulları

Barcelona'da İspanyolca

İspanya’nın ortasında Mesta Bozkırı ile çevrelenmiş, Avrupa’nın en yüksek başkentidir. Madrid’in tarihi Kuzey Afrikalıların yerleştiği yer olarak10.cu yüzyıla dayanır.

1067 yılında İspanya’nın daimi başkenti olmuştur ve o tarihten günümüze canlı ve modern bir şehir haline gelmiştir.

Opera, tiyatro, Kraliyet Sarayı ve müzelere yapılacak ziyaretler Madrid’in uluslar arası öğrencilere sunduğu kültürel etkinliklerden sadece bazılarıdır.

Paris'te Fransızca

      
“City of Lights”, (ışıkların şehri) diye bilinen Paris, dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Paris 20 farklı yönetim bölgesinden oluşmaktadır. Her bölgenin Parisliler için kendi karakter ve anlamı vardır ve çok sayıda katedral, saray, park ve bahçelere sahiptir. Paris’in sokaklarında Eiffel Kulesi, Notre Dame, Louvre Müzesi, Arc de Triomphe, Ste-Chapelle, Concierie ve Place des Invalides gibi çok sayıda anıt ve tarihi eser bulunmaktadır. Paris sanat, müzik, tiyatro, moda, edebiyat ve mimarisi ile dünyanın her yanından dil eğitimi için gelen insanları ağırlamaktadır.

Toronto

 

Beş milyon nüfusuyla Toronto dünyadaki en kozmopolit şehirlerden birisidir ve nüfusun % 40’ı azınlıklardan oluşmaktadır.

Kuzey Amerika’daki en temiz ve en güvenli şehirlerden biri olan Toronto halkı sıcakkanlılıklarıyla bilinir.

Dört mevsimi yaşayabileceğiniz bir kent, aynı zamanda kültürel çeşitliliğin de şehridir.

Miami

Florida’nın en çekici kumsallarına sahip Miami Beach rahat ve kolay yaşam tarzı ile harika bir yerdir. Tropikal iklimi, yıl boyu süren güneşli havası, altın kumsalları ve ılık Atlantik Denizi ile burası sahil sevenlerin cennetidir.

Lüks evlerle çevrili millerce uzanan kanallara ve Amerika’nın en geniş gemi limanına sahiptir.

İngilizce öğreniminizi nefis bir tatille bütünleştirebilirsiniz.

Malta’da İngilizce

İngilizce öğrenirken aynı zamanda Akdeniz ikliminin keyfini yaşamak ister misiniz? O zaman Malta'ya bir göz atın!

Malta'da Dil ve Kültür

Malta Adası Sicilya ile Kuzey Afrika arasında konumlanmıştır. Güneş tüm yıl bu Kuzey Afrika coğrafyasına benzeyen adanın üstünde parlar. Malta çok çeşitli bir kültüre sahiptir.

Boston

Amerika'da Eğitim - Boston


Amerika'nın kuzeydoğusunda bulunan Massachussets eyaletinin başkenti ve en büyük kenti olan Boston Amerika'nın en eski yerleşim birimlerinin başında gelir. 17. yüzyılın başlarında Amerika'nın yerlileri tarafından kurulan kent Avrupa'dan göç alan ilk bölgelerden biridir. İlk yerleşenlerden İngiliz asıllı Anglikan ve Püritenler olup İngiltere'nin bir şehri olan Boston adını buraya verdiler. 19. yüzyıldan itibaren İtalyan ve İrlandalıların bölgeye göçmesiyle bölgede Katolik mezhebinin ağırlık kazanması ve İrlanda kökenlilerin yoğun olarak yaşamaya başlamasıyla dikkat çekmiştir.

Londra'da İngilizce

Londra'da İngilizce Kursları

Londra'da İngilizce dil kurslarına katılarak Avrupa’nın merkezi olan Londra’yı, Londra’nın kültür ve yaşam tarzını keşfedin! Hayatta kesin olan bir şey varsa o da Londra’da asla sıkılmayacağınızdır.

Her hafta şehirdeki binlerce aktivite ve etkinlikle ilgili bilgileri almanız için “Time Out”, “Daddy” gibi dergilere bir göz atmanız yeterlidir. 

Viyana'da Almanca

Viyana'da Almanca

Başkent Viyana, 1.700.000 nüfusa sahip tarihi kent, kültürel zenginliğiyle canlılık, sanatsal şaheser ve tarih dokusuyla çok güzel turistik yerleri olan Avrupa'nın gözde illerinden biridir.

Almanca öğrenimi kültür ve medeniyetle özdeşleştirmek gerektiğinde Viyana en merkezi adres sayılır. Kültürel organizasyonlar, gezi turları, dil okullarının çok sık yaptıkları etkinlikler arasındadır.

Sayfalar